Logo

Neuvěřitelné se stalo skutkem - po dlouhé době bez loga došlo na valné hromadě klubu ke zvolení našeho loga. Celá záležitost byla více než náročná, neboť se hodnotily loga ze všech kol a těch bylo opravdu hodně.

Po dramatických debatách nakonec zvítězilo logo, které je zajímavé minimálně díky dvěma skutečnostem. Dorazilo do soutěže jako poslední a navíc ho zpracoval člověk, který nejenže je nečlenem našeho klubu, ale ani jsme ho zřejmě nikdy neviděli.

Logo

Takto tedy vypadá naše nové logo, které do soutěže zaslala Katka Kučerová. Sama autorka navíc k logu přidala vysvětlení:

"V koncepci loga jsem vycházela z úvahy, že se jedná o sportovní aktivity a tomu jsem přizpůsobila návrh loga. Hlavní symbol loga - Z - prodloužené do stran symbolizuje název Zlíchov, ale hlavně dynamiku pohybu (Z se prodlužuje současně do L = Zlíchov), posunutím symbolu mimo střed jsem docílila toho, že logo nepůsobí staticky."

Navíc k hlavnímu logu přidala sérii doplňujících log, kterou lze dále upravovat a rozšiřovat, a která by měla znázorňovat jednotlivé aktivity klubu.

Doplňující loga

Autorka vítězného loga získává nárok na zájezd SK Zlíchov v roce 2004 zdarma.

Dalšími dvěmi finalisty, kteří mají díky svým úspěchům prominuty brigádnické hodiny v roce 2004, jsou autoři následujících log.

 


Martin Buben

Honza Trojánek

 

Copyright SK Zlíchov Praha 2003-2010, email: info@skzlichov.cz