Úvodní obrázek

Úvod

Tak se nám blíží konec dalšího roku. Někteří své vodácké vybavení již nadobro zazimovali, někteří tak neučiní ani během zimy, ale ochlazení je již znatelné.

Někteří si za dlouhých podzimních večerů budou prohlížet a třídit hromady zpřeházených fotek pořízených během nabité vodácké sezony, jiní se pustí do zimního úklidu, či jiných aktivit, na které během roku není čas.

Loděnice je již pro běžný provoz uzavřená, ale přesto se před zimou s námi můžete vybičovat ještě k jednomu sportovnímu výkonu - kdo by nechtěl vyhrát již tradiční závod v přespolním běhu O koláč panny z Dívčích Hradů?

Nebo nejste-li fandou tohoto, pro některé až příliš dynamického, sportu můžete s námi strávit příjemný víkend v zubrnickém železničním muzeu (24.-26.10.).

Ať tak či tak, jistě si sami dokážete sestavit program, který vám bude vyhovovat.

Michala Čadová

Informace

SOUTĚŽ o logo

Výkonný výbor SK Zlíchov Praha vyhlašuje třetí soutěž na tvorbu loga (znaku) SK Zlíchov Praha.

Podmínky:

Všechny došlé návrhy budou zveřejněny na internetové adrese http://www.skzlichov.cz/loga, kde bude možno se k nim vyjádřit. Všechny došlé návrhy budou předloženy Valné hromadě.

Valná hromada hlasováním rozhodne o vítězném návrhu. Podmínkou účasti v soutěži je souhlas tvůrce vítězného návrhu s podepsáním smlouvy o bezplatném používání loga ve pospěch SK Zlíchov Praha na neomezenou dobu.

Odměna:

Stalo se

Volejbalové středy

12.9 - posezení u masa

Přestože byl začátek akce naplánován na 19.hod, již hodnou chvíli před zahájením posedávali u připravených stolů hosté. Vše bylo perfektně připravené - na rozpáleném grilu se již dělala kůřátka a klobásky, jiné dobrůtky jen tak na zobání byly připraveny u výdejního stolu, lampióny zářily do šeřícího se dne (v souvislosti s přestavbou loděnice nefunguje elektřina a nebylo tedy možno v pozdějších hodinách zapnout světlomet) a pivo se chladilo.

V průběhu večera se sešla spousta lidí, jak pravidelných návštěvníků, tak i těch, kteří nejsou v loděnici tak často vidět. Mluvilo se o všem, se všemi.

Ke zpestření večera přispěla i vědomostní soutěž - po zaplacení 10 Kč si soutěžící vylosoval obálku s otázkou, ke které zároveň získal tři nápovědy. Některé otázky se týkaly vodácké problematiky, a byly tak pro přítomné vodáky lehké k zodpovězení, jiné byly spíše zeměpisného rázu atd. Odpověděl-li soutěžící správně, nejenže dostal zaplacenou desetikorunu zpět, ale dostal i poukázku na zlatavý pěnivý mok zdarma. Někteří šťastlivci získali prémii v podobě deštníku či jiného upomínkového předmětu.

Michala Čadová

13.9. - Pěší výlet - Sluníčka

Přestože byl sraz naplánován na pozdní ranní hodinu (8:30), na Masarykově nádraží se nás v sobotu sešlo velmi málo - 4. A to ani nepršelo. Počasí nám vydrželo celý den - mírný vítr, polojasno, bez deště. No, ti, co nebyli, přišli o jedinečnou možnost se příjemně provětrat.

Po půlhodině jízdy vlakem jsme vystoupili v Čelákovicích. Hned ze začátku jsme nastavili svižné tempo, ale udrželi jsme ho po celou dobu výletu. Celá trasa vedla jen mírně zvlněným terénem a oblastí slepých ramen Labe. V Káraném jsme se naobědvali, dali větší pauzu a vysvětlili si pravidla další z několika her, kterými jsme si během cesty krátili chvíli.

Na okraji Staré Boleslavi jsme se již těšili do Brandýsa do cukrárny, ale bohužel měli zavřeno. Holt jsme si dali sladké z vlastních zásob a autobusem jsme se dostali do Prahy na Černý most.

Celá trasa měřila necelých 18 km, kterou bez viditelných problémů ušel i nejmladší z nás - Ferda B. Není tedy problém, aby se k nám příště připojili i slabší jedinci a rozšířili tak naše řady při řadě her.

Michala Čadová

13. - 14.9. - zájezd na vodu - Teplá, Střela

11. - 12.10. - zájezd na vodu - Vavřinecký potok (Výrovka) a Sázava

Copyright SK Zlíchov Praha 2003-2010, email: info@skzlichov.cz