19. 5. 2004 Den otevřených dveří

Stejně jako před necelými dvěmi lety i letos jsme se rozhodli uspořádat den otevřených dveří. Spojili jsme to s velkou náborovou akcí do oddílu, při které se obcházely školy, měli jsme inzeráty v časopisech městských částí i v Hydro magazínu (ostatně vše je k dispozici na stránce http://nabor.skzlichov.cz). Zkrátka a prostě neuvěřitelná spousta práce celkem velké skupiny lidí a celé to vyvrcholilo něčím viditelným právě 19. 5.

Již ve dvě hodiny jsem provizorně zatemnil okna ve vstupní hale (štěstí že máme pingpongový stůl ppřikrytý kartonem, jinak by z toho videa nebylo vůbec nic), vyzkoušel promítání videa a čekal na další. Ti se začali scházet těsně před čtvrtou, kdy byl oficiální začátek akce. A opravdu - již před čtvrtou hodinou začali chodit první zájemci, kteří se průběžně rozprostírali po areálu - vyráželi na vodu, házeli míčem na terč a díky tomu měli šanci vyházet si výborný špekáček. Někteří z nich se i zadívali chvílemi na video ale hlavně se všichni zajímali k čemu ten oddíl vlastně je a co dělá. A to byl ostatně účel.

Jak celou akci zhodnotit? Uvidíme z dlouhodobého hlediska, ale již po týdnu mohu říci že minimálně jeden člověk se vrátil a znovu zkoušel to co si předsevzal - jízdu na kajaku. Tak snad se to zase trochu v té loděnici oživí.

Humpa
Zajíc vysvětluje vše důležité

Radek vyučuje na kajaku

Tomáš předvádí blbinky

Ale dokáže i dohlížet na nezkušené

Na lodi - to je zábava

Honza v roli uvaděče

A k tomu všemu ještě běžná schůzka - zkrátka den otevřených dveří za plného provozu

Dovádění mezi bójkama

Už je to lepší

Dělám to správně?

Neuvěřitelná makačka
Copyright SK Zlíchov Praha 2003-2010, email: info@skzlichov.cz